WEB APİ e-Belediye İşçi | e-Kamu İşçi | Projeler| Entegrasyon

Kullandığınız diğer yazılımlara entegrasyon hizmeti

En Çok Tercih Edilen

Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay, Bakanlıklar... +400'den fazla kamu kurum ve kuruluşunun tercihi

Kesintisiz Destek Hizmeti

Oturmuş çağrı merkezi ile konusunda uzmanlardan sınırsız ve kesintisiz destek

Her Zaman Güncel

İş hukuku ve mevzuat konusunda uzman kadro ile her zaman doğru ve güncel

Öne Çıkan Özellikleri

Türkiye'nin en kapsamlı Vardiya,Yıllık İzin, Fazla Çalışma...takibi yazılımının heyecan verici bazı özellikleri
Feature Icon

Feature Icon

Feature Icon

e-bordro

WEB APİ
(Diğer Yazılımlarla Entegre)

Feature Icon

Feature Icon

Feature Icon

Detaylı Bilgiler

Web-Api

Videolar, Ekran Görüntüleri, Referanslar ve Teknik Özellikleri

Vardiya Modülü

Web tabanlı olması ve mobil uygulaması sayesinde internete bağlanabildiğiniz tüm cihazlardan giriş yapabilir, evde, işte, yolda yani istediğiniz her yerde vardiya planlamalarınızı yapabilir, yapılan değişiklikleri personellere bildirebilirsiniz.

Denkleştirme Modülü

Denkleştirme modülünün sonucunun başarılı veya başarısız olması durumunda sistem bu durumu uyarı olarak vermekte, gerekli raporlamaları sağlamaktadır.

Personel Özlük Yönetimi Modülü

Özlük modülü işçilerin aile bilgisi, yıllık izin, ücretsiz izin, sağlık raporu, engellilik vb. durumlarına ilişkin belgelerin yüklenebilmesine imkan vermektedir.

PDKS Entegrasyon Modülü

PDKS cihazları ile entegrasyon sayesinde planlanan vardiya ile PDKS verileri doğrultusunda gerçekleşen vardiyaların uyum/uyumsuzluğu anlık olarak görüntülenebilir.

E-Vardiya Uygulama Modülü

Personeller mobil uygulama üzerinden izin talebinde bulunabilirler. Personellerin bu taleplerinin yetkili tarafından onaylanması sonucunda bu izinler vardiya planlarına işlenebilmektedir.

e-Kamuİşçi ve e-Belediyeİşçi ile Entegrasyon Modülü

Hazırladığınız vardiyaları aynı zamanda maaş dönemi puantajında da kullanarak maaş hesaplaması yapmak istiyorsanız, bu işlem için tek bir tuşa basmanız yeterli olacak.

Yıllık İzin, Fazla Çalışma Modülü

Yıllık izin talebinde bulunan personel, iznin başlangıç ve bitiş tarihlerini girerek talep oluşturur, oluşturulan talep kurum yetkilisi tarafından onaylandığı takdirde personelin puantajın cetveline/vardiya çizelgesine işlenir.

Yönetici Ekranı ve Uyarı Modülü

PDKS entegrasyonu sağlandığında personellerin işe giriş işten çıkış tarih ve saatleri, geç kalan işçilerin bildirimi yöneticilere sunulan ekranda gösterilmektedir.

Sürükle Bırak Özelliği

Hızlı ve kullanışlı bir arayüze sahip olan vardiya modülü sayesinde sürükle-bırak metoduyla çok kolay bir şekilde vardiya planlaması yapılabilmektedir.

...
...
Ücretsiz

Tanıtım Talebi

Ürünlerimizi detaylı incelemek için hemen ücretsiz tanıtım talebi oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere en kısa sürede ulaşacaklardır.

Ücretsiz Tanıtım Talebi