e-KamuİSG İş Sağlığı ve Güvenliği | Entegreli e-Reçete

Bakanlık onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulama yazılımı

En Çok Tercih Edilen

Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay, Bakanlıklar... +400'den fazla kamu kurum ve kuruluşunun tercihi

Kesintisiz Destek Hizmeti

Oturmuş çağrı merkezi ile konusunda uzmanlardan sınırsız ve kesintisiz destek

Her Zaman Güncel

İş hukuku ve mevzuat konusunda uzman kadro ile her zaman doğru ve güncel

Öne Çıkan Özellikleri

Türkiye’de ilk kez kamu kurum ve kuruluşları için geliştirilmiş mevzuata tam uyumlu iş sağlığı ve güvenliği yazılımı
Feature Icon

İş Güvenliği Uzmanı Dijital Asistanı

Özel sektör ihtiyaçları yerine kamunun karmaşık yapısı ve içsel dinamikleri ile sıfırdan tasarlanan bir dijital çözüm.

Feature Icon

İSG Profesyoneli Modülü

İSG Profesyonellerinin yapması gereken işlemleri göstererek dijital asistanlık yapar ve herhangi bir detayın gözden kaçmasını engeller.

Feature Icon

5N1K Yöntemi

Eksiklik bulunan konuda size 5N1K yöntemi ile kurgulanmıştır. Ne, Nerede, Ne Zaman, Nasıl, Niçin ve Kim sorularına detaylı bilgi verir.

e-bordro

e-KamuİSG
İş Sağlığı ve Güvenliği
Entegreli e-Reçete

Feature Icon

İSGB Kurulu

İşyeri sağlık ve güvenlik birimi (İSGB), İSG kurulları, risk değerlendirmesi ekibi, alt işveren yükümlülüklerinin kontrol eder ve eksiklikleri raporlar.

Feature Icon

KKD Modülü

Kişisel koruyucu donanım (KKD) gibi İSG sarf malzeme veya demirbaşların dağıtıldığı ve eksik olduğu çalışanları raporlar.

Feature Icon

Ramak Kala Modülü

Ramak Kala-Olay: Girilen veriler ışığında gerekli önlemlerin tespitine yardımcı olur. Ayrıntılı analiz yapılmasını sağlar.

Detaylı Bilgiler

e-KamuİSG

Videolar, Ekran Görüntüleri, Referanslar ve Teknik Özellikleri

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Kanunu

İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerini düzenlemektir.

İSG Yapılanması Modülü

İSG mevzuatında belirtilen süreçleri uygulayarak çalışan temsilcisi seçimini ve sendika İSG temsilcisi görevlendirilmesini sağlar.

İşveren Modülü

İşvereni korumak adına, İş Güvenliği Uzmanı ya da İşyeri Hekiminin yapılan iş ve işlemler hakkında işverene bildirim gelir ve ön bilgi sahibi olarak işleri takip eder. Ayrıca İSG kültürü oluşumunu sağlar.

Ekipman Modülü

Çalışanların görevlendirildikleri işlerde kullanacak oldukları araç, makine, teçhizat, kimyasal vb. tüm iş ekipmanları envanterinin oluşturulması sağlanır.

Kurum Modülü

Diğer İSG Bilgi Sistemlerinin aksine kurumsal yapılanmayı Kamu Kurum ve Kuruluşları esas alınarak hiyerarşik şekilde sırasıyla Kurum-İşyeri-Birim olarak tanımlamaya izin verir.

İş Sağlığı Modülü

Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan Medula sistemine entegre olan yazılım sayesinde, gerekli e-Reçete işlemleri hızlıca gerçekleştirilir ve sisteme kaydı gerçekleştirilir.

İş Güvenliği Modülü

Kamu Kurum Kuruluşlarında İSG profesyonelinin görevlendirilmesi gerektiğinde, görevlendirilen İSG profesyonelinin nerelerde, ne kadar süre ile kaç çalışana hizmet vereceklerinin belirlenmesi sağlanır.

Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) Modülü

Çalışanın KKD seçimi, standartlarının belirlenmesi, KKD alternatiflerinin seçimi, son kullanım sürelerinin KKD özelliğine ve İSG profesyonelinin tercihine göre belirlenmesini sağlar.

Talimatlar Modülü

Çalışanların görevlerine dair tüm süreçleri ve bu süreçlere dahil olan yardımcı materyallere dair talimatlar oluşturarak, çalışanlardan beklenenlerin açık ve detaylı şekilde açıklanması sağlanır

Eğitim Modülü

İSG mevzuatında belirtilen ve İSG profesyonellerinin gerekli gördüğü eğitimleri genel ve detaylı olarak planlamanızı sağlar.

Kullanıcı ve Ayarlar Modülü

KVKK kapsamında verilerin hangi yetkililer tarafından görüntülenebileceği ve düzenlenebileceği konusunda ayarlar oluşturmanızı sağlar.

İş Sağlığı Raporları Oluşturun

İş sağlığı hakkındaki verilerin işlenmesi sonucu, çalışanların en çok hangi rahatsızlıklardan dolayı verimsiz hale geldiği görüntülenebilir ve detaylı raporlar oluştura bilirsiniz.

...
...
Ücretsiz

Tanıtım Talebi

Ürünlerimizi detaylı incelemek için hemen ücretsiz tanıtım talebi oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere en kısa sürede ulaşacaklardır.

Ücretsiz Tanıtım Talebi