Demo Talebi : (312) 484 31 18 Çağrı Merkezi : (312) 484 31 00
T.C. Sayıştay Başkanlığı Kamutech Yazılımı tercih etti!

T.C. Sayıştay Başkanlığı Kamutech Yazılımı tercih etti!

Gurur Duyduk…

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz kamu sektöründe, T.C. Sayıştay Başkanlığı ile çalışıyor olmak Kamutech Yazılım ekibi olarak bizleri ziyadesiyle gururlandırdı.

Halihazırda Türkiye’de yüzlerce kamu kurumu tarafından kullanılan Kamutech “e-Kamuİşçi” yazılımı, artık T.C. Sayıştay Başkanlığı tarafından da kullanılmaya başlandı.

Sayıştay Denetimini Başarıyla Geçtik!

Sayıştay Başkanlığı’nın konumu ve yapısı itibariyle, dışarıdan hizmet alma (outsourcing) noktasında oldukça titiz ve seçici bir kurum olduğu bilinmektedir. Kamutech Yazılım olarak Sayıştay Başkanlığının ilgili birimleri (muhasebe, insan kaynakları) ve özellikle bilgi işlem ekibiyle yaptığımız çalışmalar neticesinde detaylı bir inceleme ve denetleme sürecini başarıyla tamamladık.

En İyi Hizmeti Sunmak İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam!

Kamutech Yazılım olarak ürettiğimiz yazılımlarda çıtayı her zaman en üste taşımayı hedefliyoruz. Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak kamu kurumlarımıza çok daha nitelikli hizmet veriyoruz Geliştirdiğimiz web tabanlı yazılımlar ve mobil uygulamaların teknik başarısının yanında mevzuatı da en iyi şekilde takip ederek, sizlere mevzuat açısından da en doğru hesapları sunmaya devam edeceğiz.Geri Dön