Demo Talebi : (312) 484 31 18 Çağrı Merkezi : (312) 484 31 00
Kamutech Yazılım Ürünleri Artık “DMO” Üzerinden Sipariş Edilebilecek!

Kamutech Yazılım Ürünleri Artık “DMO” Üzerinden Sipariş Edilebilecek!

Kamutech Yazılım ve DMO Arasında Sözleşme İmzalandı

Kamutech Yazılım ve Devlet Malzeme Ofisi arasında imzalanan sözleşme ile Kamutech Yazılım tarafından geliştirilen “e-Kamuİşçi” (Kamu sürekli işçi maaş, özlük ve insan kaynakları yönetimi) yazılımının, DMO TeknoKatalog üzerinden satışına başlandı.

Yapılan anlaşma ile 657 sayılı Kanunun 4/D maddesine göre “Sürekli İşçi” çalıştıran tüm kamu kurumları, artık “e-Kamuİşçi” yazılımına çok avantajlı fiyatlarla ve DMO güvencesiyle sahip olabilecekler.

Kamutech, DMO’ya Kabul Edilen 3. Yerli Yazılım Şirketi Oldu!

Devlet Malzeme Ofisinin Eylül 2017’de uygulamaya aldığı TeknoKatalog platformu, “yerli yazılım şirketleri” ile kamu kurumlarını doğrudan bir araya getirmektedir. TeknoKatalog uygulaması özellikle Cumhurbaşkanlığı direktifleri ile kamuda yerli yazılım kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla DMO tarafından geliştirilmekte olan bir  satış platformdur.

Teknokatalog içerisinde yer alacak yerli yazılım şirketleri çeşitli standartları ve kriterleri sağlamak zorundadır. Kamutech Yazılım, DMO’nun belirlediği tüm kriterleri ve standartları karşılayan ve TeknoKatalog platformuna kabul edilen Türkiye genelinde 3. (üçüncü) yazılım şirketi olmuştur. Bu başarımızın temelinde, Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz yüzlerce kamu kurumu müşterimizin verdiği destek ve duyduğu memnuniyetin payı büyüktür.

Kaliteli Hizmeti, En Avantajlı Fiyatlarla Sunuyoruz

Kamu kurumlarının Devlet Malzeme Ofisi üzerinden yapacağı yazılım alımlarında, kurumlar arasındaki fiyat farklılıklarının ortadan kaldırılması ve en avantajlı fiyatlarla alım yapabilmesi hedeflenmiştir. Bu amaçla Kamutech Yazılım ve DMO arasında yapılan sözleşmeye göre e-Kamuİşçi ürünü satış fiyatı, en az 1 yıl süreyle sabit kalacak ve Türkiye çapında en avantajlı fiyat olarak kurumlara sunulacaktır.

İhale Prosedürleri ve Evrak İşleri Yok!

DMO üzerinden yapılacak alımlarda 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, ihale veya doğrudan temin işlemleri uygulanmaz. Günlerce süren piyasa araştırması, şartname, evrak hazırlama gibi satınalma prosedürleri ile uğraşılmaz. DMO E-SATIŞ portalı üzerinden anında sipariş verilir ve yazılım lisansları Kamutech Yazılımdan teslim alınır. Ürünün eksiksiz teslim alındığına ilişkin form DMO’ya gönderilir ve alım böylece tamamlanır. İşte bu kadar basit!

DMO’dan İlk Kez Sipariş mi Vereceksiniz? 4 Adımda Sipariş Adımları

 

www.dmo.gov.tr adresinden E-SATIŞ portalına girin. Burada arama çubuğuna “Kamutech” veya DMO kodu “K738” yazıp aratın.

Kamutech e-Kamuİşçi yazılımının işçi sayısına göre (1 işçiden 1.000 işçiye) değişen ürünlerinden, kurumunuz için uygun olanı seçin.

 

Kamutech Yazılım DMO e-Katalog

DMO üzerinden satışa sunulan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için DMO e-Kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. 

 

 Geri Dön