Demo Talebi : (312) 484 31 18 Çağrı Merkezi : (312) 484 31 00
Kamutech “Toplu SMS Modülü” Çıktı!

Kamutech “Toplu SMS Modülü” Çıktı!

Kamutech Yazılım’dan Bir Yeni Hizmet Daha: “Toplu SMS Uygulaması”

Kamutech Yazılım kullanıcılarından gelen talepler, yeni yazılımlar olarak hayatımıza girmeye devam ediyor. Kamutech maaş ve bordro yazılımlarını kullanan ve özellikle çok sayıda işçi çalıştıran kamu kurumu kullanıcılarımızın, işçilerine düzenli olarak iletmek istediği mesajları, çok hızlı ve etkili bir şekilde iletilebilmesi için web tabanlı Toplu SMS modülünü geliştirdik.

Bu modül sayesinde kullanıcılarımız, e-Kamuİşçi ve e-Belediyeİşçi (KABİS) programları üzerinde kayıtlı yüzlerce işçisine tek tuşla SMS bildirim mesajı gönderilebiliyor. Örneğin;

  • Sayın …., öğrenim yardımı ödemeleri için çocuklarınızın diplomalarını en geç …/…/…. tarihine kadar teslim ediniz
  • Sayın …., Asgari Geçim İndirimi ödemeleri için AGİ formlarınızı en geç …/…/…. tarihine kadar teslim ediniz
  • Bu ayın maaşları bayram tatili nedeniyle …/…/… tarihinde ödenecektir
  • İlave tediye ödemeleri …/…/… tarihinde yapılacaktır
  • Yıllık izin süresi yıl sonunda dolacak işçilerimizin kalan yıllık izinlerine acilen kullanması gerekmektedir … gibi

Toplu SMS modülü sayesinde Kamutech programınızda kayıtlı yüzlerce işçinize, tek tuşla bilgilendirme mesajı atabilirsiniz.

Kamutech Bordro Programları ile Entegre

Kamutech Toplu SMS Modülü, kurulum gerektirmeyen web tabanlı bir uygulamadır. Uygulama e-Kamuİşçi ve e-Belediyeİşçi (KABİS) programları ile entegre olup, bu programlarda kayıtlı işçilerinizin ad soyad ve cep telefonu bilgilerini otomatik olarak çeker.  e-Kamuİşçi veya e-Belediyeİşçi programında bir işçinin cep telefonu bilgisini değiştirdiğinizde SMS modülündeki bilgisi de güncellenir.

Dilerseniz çalışan işçiler dışında, diğer kurum çalışanlarını da ekleyebilir, farklı gönderim grupları oluşturabilirsiniz.

Mevzuata Uygun, BTK Onaylı Gönderim

Kamutech Toplu SMS Modülü hizmetini kullanımına başlamadan önce, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yetkilendirilmiş olan Hizmet Sağlayıcısı vasıtasıyla kurumunuzdan gerekli evraklar gönderilir ve BTK nezdinde kaydı yapılır. Toplu SMS’lerde mesajın üst başlığında kurumunuzun adı (BTK tarafından verilen kısa ad) gözükür.

İhtiyaca Uygun SMS Paketi Seçme İmkanı

Kurumunuzda çalışan işçi sayısına ihtiyacınız olan SMS paketinizi seçebilirsiniz.

EKO Kurum Paketi:  10.000 SMS

GOLD Kurum Paketi:  50.000 SMS (%10 İndirimli)

PLATINIUM Kurum Paketi:  100.000 SMS (%25 İndirimli)

Kamutech Toplu SMS Gönderme modülü yazılımı mevcut program sözleşmenize ek olarak yapılır ve seçilen pakette belirtilen sayıda SMS bakiyesi yüklenir. Kamutech Toplu SMS Gönderme modülü fiyatları hakkında detaylı bilgi için Satış Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kamutech Satış Ekibi:

(312) 484 31 18 • (532)566 61 18 • (549) 485 83 19

satis@kamutech.com

 Geri Dön