Demo Talebi : (312) 484 31 18 Çağrı Merkezi : (312) 484 31 00

e-KamutechHakediş Programı Modülleri

Araç-Taşıt Kiralama Hizmeti Hakediş Modülü

Kamu kurumlarınca ihale edilen "Sürücülü" veya "Sürücüsüz" araç - taşıt kiralama hizmet alımları. Araç kiralaması yapan tüm kamu kurumlarının Yüklenicilere ödedikleri aylık hakediş raporlarının hesaplanması ve web tabanlı sistem üzerinden araç sayısı, plaka, km verilerinin takip edilmesi ve daha birçok özellik... Kamutech KABİS hakediş programı, Kamu İhale Kanunu, Hizmet Alımları Uygulama Yönetmeliği kapsamında Hizmet İşleri Genel Şartnamesi ve Harcama Belgeleri Yönetmeliği kapsamında ayrıca Sayıştay kararlarına uygun olarak Hakediş ve Fiyat farkı hesaplamalarını eksiksiz bir şekilde hesaplamaktadır.

Devamını oku...

Personel Taşıma Servis Hizmeti Hakediş Modülü

Kamu kurumlarınca ihale edilen servis, personel taşıma hizmet alımları hakediş raporlarının hazırlanması. Otobüs, minibüs ve servis taşıtlarının bilgilerinin sisteme girilmesi. Güzergah, Sefer veya KM üzerinden hakediş ödeme imkanı. Günlük sefer sayılarında eksik ve fazla sefer girişi yapabilme ve daha birçok özellik... Kamutech KABİS hakediş programı, Kamu İhale Kanunu, Hizmet Alımları Uygulama Yönetmeliği kapsamında Hizmet İşleri Genel Şartnamesi ve Harcama Belgeleri Yönetmeliği kapsamında ayrıca Sayıştay kararlarına uygun olarak Hakediş ve Fiyat farkı hesaplamalarını eksiksiz bir şekilde hesaplamaktadır.

Devamını oku...

Elektrik Enerji Alımları Hakediş Modülü

Kamu kurumlarınca serbest piyasadan elektrik enerjisi alımı ihalelerinin hakediş raporlarının hazırlanması. Aylık tüketilen enerji miktarı üzerinden hesaplama yapılması. EPDK elektrik fiyat endekslerine göre Fiyat Farkı hesaplarının otomatik olarak yapılması gerçekleştirilmektedir. Kamutech KABİS hakediş programı 24/02/2022 tarih 31760 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan, 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu Geçici 5'nci maddesinin uygulanmasına ilişkin esasların yürürlüğe konulması ile birlikte EPDK tarafından yayınlanan fiyat farkı endekslerine göre elektrik alımları fiyat farkı hesaplamalarını gerçekleştirilmektedir.

Devamını oku...

Akaryakıt Alımı Hakediş Raporu

Kamu kurumlarınca alımı yapılan benzin, motorin, lpg - otogaz, kalorifer yakıtı vb. akaryakıt ürünleri alımı hakediş raporlarının hazırlanması. Akaryakıt hakediş ödemelerinde Fiyat Farkı hesaplarının otomatik yapılması. EPDK günlük verilerinin sistemden takibi. Taşıt Tanıma sistemlerinden gelen günlük verilerin sisteme aktarılması ve daha birçok özellik...

Devamını oku...

Kent Temizliği Çöp Toplama Hakediş Raporu

696 sayılı KHK kapsamında Belediye Şirketlerince yürütülen kent temizliği, çöp toplama ve nakli hizmetleri hakediş raporlarının hazırlanması. Söz konu ihaledeki işçilik kalemlerinin puantajı, çöp toplama araçları, yol süpürme araçları puantajları ve takibi ile aylık yapılan temizlik hizmetinin hakediş raporunun hazırlanması Kamutech e-Belediyeİşçi hakediş programı, Kamu İhale Kanunu, Hizmet Alımları Uygulama Yönetmeliği kapsamında Hizmet İşleri Genel Şartnamesi ve Harcama Belgeleri Yönetmeliği kapsamında ayrıca Sayıştay kararlarına uygun olarak Hakediş ve Fiyat farkı hesaplamalarını eksiksiz bir şekilde hesaplamaktadır.

Devamını oku...

Yemek-İaşe Hizmetleri Hakediş Raporu

Kamu kurumlarınca ihale edilen yemek hazırlama, pişirme, dağıtımı ve sonrası hizmetlerinin hakediş raporlarının hazırlanması. Günlük tüketilen öğün sayılarının sisteme girilmesi. Ahçı, garson, bulaşıkçı vb. personelin puantajlarının takibi. Aylık tüketilen öğün sayısı üzerinden hakediş raporlarının otomatik olarak hazırlanması gerçekleştirilmektedir. Kamutech KABİS hakediş programı, Kamu İhale Kanunu, Hizmet Alımları Uygulama Yönetmeliği kapsamında Hizmet İşleri Genel Şartnamesi ve Harcama Belgeleri Yönetmeliği kapsamında ayrıca Sayıştay kararlarına uygun olarak Hakediş ve Fiyat farkı hesaplamalarını eksiksiz bir şekilde hesaplamaktadır.

Devamını oku...

Belediye Şirketleri Personel Hizmeti Hakediş Modülü

Belediyeler tarafından, Belediye Şirketleri üzerinden çalıştırılan işçi ve personel hizmet alımları. Aylık yapılan iş karşılığında sözleşme kapsamında Belediye Şirketine ödenecek hakediş tutarının hesaplanması.

Devamını oku...

İşçi Çalıştırma Personel Hizmeti Modülü

Kamu kurumlarınca çalıştırılan işçi ve personel hizmet alımları. Aylık yapılan iş karşılığında sözleşme kapsamında Yükleniciye ödenecek hakediş tutarının hesaplanması.

Devamını oku...

e-KamutechHakediş Programı Ekran Görüntüleri

Yeni Hakediş Dosyası
Yeni Hakediş Dosyası
Fiyat Farkı Ekranı
Fiyat Farkı Ekranı
Ana Pencere
Ana Pencere
Sözleşme Kalemi Ekle
Sözleşme Kalemi Ekle
Hakediş Arka Kapağı
Hakediş Arka Kapağı
İşçi Kartları
İşçi Kartları
Yıllık İzin Tablosu
Yıllık İzin Tablosu
Personel İstatistiksel Veriler
Personel İstatistiksel Veriler
Puantaj
Puantaj
×

e-KamutechHakediş Programı Videolar

Akaryakıt Alımı Hakediş Fiyat Farkı

Elektrik Hakediş ve EPDK Fiyat Farkı

Servis ve Araç Kiralama Hakedişi

E-Broşürü İncelemek İçin Tıklayınız